Esmaspäev, 28. detsember 2015

24 päeva advendikalendrit

Täna näitan teile ära, mis peitus Nilsi advendikalendri viimases kaheteistkümnes päevas. Esimesi üllatusi nägite juba mõni aeg tagasi siin postituses LINK. Ausaltöeldes oli täitsa tore kui saime advendimaja kodust välja viia kuna see nägi lõpuks ikka päris räbal välja. Nilsil võib-olla nii hea meel siiski ei olnud, sest päeva pealt kadus ära iga hommikune kinkide avamine.

Kui teil aga mõlgub mõttes järgmine aasta ka endal advendikalendreid teha, siis saate ehk minu tehtud kinkidest mõningaid ideid. Tuleb küll tunnistada, et kinkide leidmine kalendrisse ei olnud teps mitte lihtne. Torud olid pisikesed ja seadsid kinkidele üsna suured piirangud.
Küll aga lahendasin mitmed küsimärgi all olnud päevad kirjakestega, mis toimisid kui kutsed (õhtusöögile, kinno jms.). Kõik kirjakesed kujundasin täiesti asendamatus Picmonkeys (http://www.picmonkey.com/).

Seekord peitis kaheteistkümnes torus end taaskord mitmeid maiuseid, sokid, pähklid, meeste huulepalsam ja palju muud.
Kõige suurem kingitus, mis oli peidus 24nda kuupäeva all on nähtav minu Jõulu VLOGis (LINK).


Nüüd on aga tagumine aeg jõuluteemaliste blogipostitustega lõpparve teha ning jõuludele tšaupakaa öelda! Oli tore, näeme järgmine aasta jälle :)Teiega aga räägin juba mõne päeva pärast uuesti! :)
Kommentaare ei ole: